MERCEDES S Class Long

Definuje-li soukromé letadlo rychlý a komfortní přesun na střední vzdálenosti, pak naše nová vlajková loď MERCEDES S Class je prvním, které to zvládá bez křídel.

Vzhledem ke své velikosti a zaměření smysluplně spojuje schopnost zajistit klientům přepychové, pohodlné svezení a dopravit je bezpečně na místo určení.

Vyzkoušejte s námi nejlepší limuzínu ve své třídě.

AUDI A6

Když se forma skvěle doplňuje s funkcí, a to vše je zastřešeno pokrokovým přístupem. Pak se ve třídě manažerských limuzín objevil vůz, který udává směr: Audi A6 Limuzína. V ještě lepší atletické formě. A suverénní, jak jsme u něj zvyklí.

Vyzkoušejte s námi novou Audi A6.

MERCEDES E class

Pro tento zásadní model automobilky Mercedes bylo vždy charakteristické nejkvalitnější zpracování, současně však dostatečná dynamika snoubící se s maximální bezpečností pro klienta i řidiče.

Mercedes E si naši klienti si volí především na delší pracovní cesty, či na ty nejprestižnější společenské události.

V říjnu letostního roku přebereme 5 zcela nových modelu třídy E, které právě vyšla.

MERCEDES G 500

Nová třída G. Komfortní, výkonný to je nový Mercedes-benz třídy G. Jedinečný Off-road, legenda, která dělá terenní legendu tak výjimečnou.

Ať se chystáte do těžkého terénu, nebo hustého městského provozu Mercedes-Benz třídy G je dokonalý společník pro vaše cesty.

Vyrobeno z jedinečné DNA. Vyrobeno pro extrémní výzvy. Připraven vytvořit historii.

MERCEDES-BENZ V CLASS

Dodávky nemusí být nudné. Chtějte Mercedes mezi vany! Doslova. Nová generace třídy V je v každém směru plnohodnotným vozem Mercedes-Benz. Pro až osm pasažérů nabízí nevídaný jízdní i palubní komfort a luxus. V interiéru se díky modernímu elegantnímu designu se sportovním nádechem a bezprecedentní bezpečnostní a komfortní výbavě budete cítit jako v nejvyšší třídě S.

Naši klienti volí Mercedes-Benz V class především na delší pracovní cesty, či na ty nejprestižnější společenské události ve skupině. Výjimkou, ale také nejsou ve chvílích, jako je třeba luxury shopping nebo výlety. K jaké příležitosi jej zvolíte vy?

BMW 6 Gran Turismo

Stylový – Luxusní – Velkorysý to je nové BWM řady 6 Gran Turismo, které ohromuje jedinečnou estetikou i velkorysým a luxusním interiérem.

I na dlouhých cestách oceníte jeho vynikající jízdní vlastnosti, které zaručují maximální jízdní konfort i sportovní dynamickou jízdu pro rychlé přesuny.

Díky BMW řady 6 Gran Turismo a jeho výrazným moderním designem zajistíme našim klientům radost z cestování ve velkém stylu.

Vyzkoušejte s námi náš nový přírustek BMW řady 6 Gran Turismo.

BMW řady 5

BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy. Sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

ŠKODA SUPERB III

Nová vlajková loď automobilky ŠKODA zastává důležitou roli v našem vozovém parku, a nabízí alernativu k vozu Audi A6 a MERCEDES E. Jedná se o velmi kvalitně zpracovaný vůz s revolučním designem, dbající na bezpečnost i pohodlí pasažérů s nadstandardním prostorem pro cestující.

Velmi rádi jej volí klienti patrioti nebo ve chvílích jako jsou například cesty do školy jejich ratolestí. K jaké příležitosti jej zvolíte vy?

LINCOLN TOWNCAR 120′

Okázalá a nevšední americká klasika pro nevšední příležitosti. To může být pouze limuzína americké značky Lincoln, konkrétně v provedení Towncar 120′.

Velmi oblíbená je klienty při zvláštních příležitostech jako jsou zásnuby, svatby nebo také při nejrůznějších oslavách, a to také především díky své kapacitě až 8 psasžérů. K jaké příležitosi jej zvolíte vy?

Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni zajistit i vozy jiných značek i kapacit, jako například mikrobusy nebo autobusy. Obraťte se na nás se svými požadavky, věříme, že je dokážeme uspokjit.