MERCEDES S Class Long

Definuje-li soukromé letadlo rychlý a komfortní přesun na střední vzdálenosti, pak naše nová vlajková loď MERCEDES S Class je prvním, které to zvládá bez křídel.

Vzhledem ke své velikosti a zaměření smysluplně spojuje schopnost zajistit klientům přepychové, pohodlné svezení a dopravit je bezpečně na místo určení.

Vyzkoušejte s námi nejlepší limuzínu ve své třídě.

AUDI A8 LONG

Pro tento vrcholový model automobilky Audi bylo vždy charistické nejkvatlitnější zpracování, nejkomfortnější zpracování, současně však dostačná dynamika snoubící se s maximální bezpečností.

Naši klienti si volí Audi A8 Long především na delší pracovní cesty, či na ty nejprestižnější společenské události. Výjimkou, ale také nejsou ve chvílích, jako je třeba luxury shopping nebo výlety. K jaké příležitosi jej zvolíte vy?

BMW řady 5

BMW řady 5 je ztělesněním moderního manažerského vozu. Díky svému dynamickému a zároveň elegantnímu vzhledu přesvědčivě naplňuje všechna očekávání, která jsou dnes kladena na vozy vyšší střední třídy. Sportovně elegantní tvary, přináší radost z jízdy a také špičkové technologie.

MERCEDES E class

Pro tento zásadní model automobilky Mercedes bylo vždy charakteristické nejkvalitnější zpracování, současně však dostatečná dynamika snoubící se s maximální bezpečností pro klienta i řidiče.

Mercedes E si naši klienti si volí především na delší pracovní cesty, či na ty nejprestižnější společenské události.

V říjnu letostního roku přebereme 5 zcela nových modelu třídy E, které právě vyšla.

AUDI A6

Model, jež nabízí nejen komfortní prostor, kvalitní materiály a bezpečnost, ale díky své kompaktnosti klade také důraz na ekonomickou stránku cestování.

Naši klienti Audi A6 nejčastěji volí při běžných pracovních dnech nebo při cestách z letiště do hotelu, či naopak, případně pro cestování po městě. Velmi oblíbený je také pořadateli konferencí, či větších business meetingů. K jaké příležitosi jej zvolíte vy?

MERCEDES-BENZ V CLASS

Dodávky nemusí být nudné. Chtějte Mercedes mezi vany! Doslova. Nová generace třídy V je v každém směru plnohodnotným vozem Mercedes-Benz. Pro až osm pasažérů nabízí nevídaný jízdní i palubní komfort a luxus. V interiéru se díky modernímu elegantnímu designu se sportovním nádechem a bezprecedentní bezpečnostní a komfortní výbavě budete cítit jako v nejvyšší třídě S.

Naši klienti volí Mercedes-Benz V class především na delší pracovní cesty, či na ty nejprestižnější společenské události ve skupině. Výjimkou, ale také nejsou ve chvílích, jako je třeba luxury shopping nebo výlety. K jaké příležitosi jej zvolíte vy?

ŠKODA SUPERB III

Nová vlajková loď automobilky ŠKODA zastává důležitou roli v našem vozovém parku, a nabízí alernativu k vozu Audi A6 a MERCEDES E. Jedná se o velmi kvalitně zpracovaný vůz s revolučním designem, dbající na bezpečnost i pohodlí pasažérů s nadstandardním prostorem pro cestující.

Velmi rádi jej volí klienti patrioti nebo ve chvílích jako jsou například cesty do školy jejich ratolestí. K jaké příležitosti jej zvolíte vy?

LINCOLN TOWNCAR 120′

Okázalá a nevšední americká klasika pro nevšední příležitosti. To může být pouze limuzína americké značky Lincoln, konkrétně v provedení Towncar 120′.

Velmi oblíbená je klienty při zvláštních příležitostech jako jsou zásnuby, svatby nebo také při nejrůznějších oslavách, a to také především díky své kapacitě až 8 psasžérů. K jaké příležitosi jej zvolíte vy?

Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni zajistit i vozy jiných značek i kapacit, jako například mikrobusy nebo autobusy. Obraťte se na nás se svými požadavky, věříme, že je dokážeme uspokjit.