CITYTRANSFER

Cestování po městě nebo mezi městy v pohodlí, klidu a bezpečně. A za garantované atraktivní ceny.

LETIŠTNÍ TRANSFER

Nezáleží na tom, zda jste se právě vrátili do země, nebo naopak míříte pryč, zda se jedná o trasu mezi vaším domovem či hotelem. Jsme tu pro Vás.

KONFERENCE

Jako organizátor konferencí víme, jak důležité je mít kvalitní a spolehlivou dopravu. Máme za sebou téměř 100 konferencí, a víme, o čem mluvíme ..

VÝLETY

Ať už sami, s rodinou, přáteli nebo obchodními partnery, rádi zajistíme výlety po celé Evropě. Letní akce lze nalézt v blogu, kde budete pravidelně informováni o novinkách.

PRONÁJMY

Objednejte si vůz na celý den nebo jen pár hodin, naši profesionální řidiči Vám budou plně k dispozici.

SVATBY

Velmi důležitý den, který si chcete užít a zcela jistě neřešit starosti. Zajistíme vám nejen dopravu, ale také fotografa, kameramana a postprodukci.

SLUŽBY PRO KAŽDÝ DEN

Výše jsme Vám chtěli ukázat ty nejčastěji využívané služby našimi klienty. Umíme toho, ale mnohem více. Dokážeme vám zrealizovat nejrůznější pracovní, společenské akce, a nebo vaši soukromou dovolenou. To také díky našim doplňkovým službám jako je ostraha, tlumočník nebo třeba průvodce. Z celé akce a cesty vám rádi také zajistíme například audiovizuální záznam. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Máte-li jakékoliv potřeby, představy a požadavky, sdělte nám je a my vám rádi připravíme nabídku na míru