JAK TO VŠECHNO BYLO, A JE

Značka KAR Limousine service se na trhu poprvé objevila v roce 1996. Zakladatel a zároveň majitel nynější společnosti, Karel Řikovský, uzavřel svou první smlouvu o luxusní osobní přepravě s pětihvězdičkovým hotelem Praha a stal se tak jeho oficiálním dopravcem. Tento hotel sehrál v historii společnosti významnou roli. Mezi klienty, kteří využili tyto služby, patří osobnosti z řad zahraničních i českých umělců, politiků a vrcholových sportovců. Mnoho z nich zůstává i nadále věrnými a spokojenými zákazníky.

Podstatným mezníkem v historii firmy bylo navázání spolupráce se společností Samsung Electronics Czech and Slovak. S rozrůstající se klientelou, byla zapotřebí modernizace a rozšíření vozového parku. Proto zvolila společnost KAR Limousine service luxusní automobily značky AUDI. Postupně přicházeli noví významní klienti, kteří rozšiřovali portfolio firmy. Byla uzavřena smlouva se společností CPI Hotels, pod kterou spadá několik významných hotelů po celé České republice. V nedávné době byla uzavřena také smlouva s pražským hotelem InterContinental. To byl další impulz k rozšíření společnosti. Vozový park se rozrostl o luxusní vozy značky Mercedes Benz a Škoda. I navzdory expanzi si KAR Limousine service stále zachovává status rodinného podniku. Na základě přirozeného vývoje společnosti, v roce 2018 přišlo rozšíření vozového parku o luxusní vozy značky BMW. V současné době provozujeme vozový park těmi to vozy značky BWM, Mercedes-Benz, Audi a Škoda Auto.

K dlouholetým zákazníkům společnosti KAR Limousine service neustále přibývají noví významní klienti, ze kterých můžeme jmenovat hotel Internacionál (Crowne Plaza Prague), či Chateau Mcely. S rozšiřující se poptávkou roste i nabídka poskytovaných služeb. Proto v nedávné době společnost vyšla na trh s novým produktem KAR Rent a car, v rámci kterého nabízí možnost zapůjčení osobních automobilů. Milovníkům rychlé jízdy zajisté udělá radost zbrusu nová služba KAR Experience. I do budoucna jsou plánovány další nové projekty a tak se mají klienti stále nač těšit.

LIDÉ

Společnost, značku i kvalitu služeb dělají vždy lidé. Nejčastěji ti, kteří jsou v přímém kontaktu s klientem. V našem případě jsou to naši řidiči, profesionálové, kteří si vždy dokážou poradit a hrdě reprezentují naší společnost – a to nás moc těší. Poznejte je osobně, a přesvědčte se sami.

Všichni pak budeme rádi, když nám po našich společných cestách, řeknete jak jste byly spokojeni. Umíme přijmout konstruktivní kritiku a rádi budeme ještě lepší. Využít k tomu můžete třeba i kontaktní formulář na těchto stránkách, předem děkujeme.

BLOG

Návrat k Audi

Rádi se vracíme k autům, které přináší potěšení jak…

Léto v bílém

/
Využijte jedinečnou letní nabídku svézt se v našem bílém…