Prohlášení/ Statement

Vzhledem k situaci a nařízení Vlády ČR omezujeme náš provoz na minimum avšak pro případné objednávky prosím volejte náš dispečink +420725 767 676 nebo pište na reservation@karlimousine.cz.

Rádi bychom Vás informovali, že k nastalé situaci přistupujeme s maximálním respektem, velmi se zajímáme o bezpečnost a zdraví našich zákazníků, řidičů a zaměstnanců.

Chceme vás ujistit, že situaci pečlivě sledujeme a přijímáme veškerá preventivní opatření, abychom zajistili, že všechna naše vozidla jsou řádně čištěna a dezinfikována. Všechna naše vozidla jsou navíc zásobena ruční dezinfekcí.

Řidiči a zaměstnanci, kteří jsou zdraví a nevykazují žádné příznaky, jsou vyzváni, aby přijali další preventivní opatření v oblasti hygieny.

Pokračujeme v přijímání preventivních opatření podle doporučení místních orgánů.

Budeme vás informovat o všech změnách s ohledem na vývoj situace.
Přejeme pevné zdraví.
KAR Tým.
Due to situation and with full respect to Government regulations we operate in limited level, please contact us by phone +420 725 767 676 or by email reservation@karlimousine.cz.

We care deeply about the safety and health of our customers, drivers and staff. This message is to inform you of our preventative measures.

We want to assure you that we have been closely monitoring the situation and are taking every precaution to ensure all of our vehicles are properly cleaned and disinfected twice daily. Additionally, all of our vehicles are stocked with hand sanitizer.

Drivers and staff that are healthy and show no symptoms are urged to take extra precautions in terms of hygiene.


We continue to take precautionary measures as advised by local health officials and adopt governmental guidance. 
We will be sure to inform you of any changes and our response as the situation evolves. 
KAR team.
48 replies

Trackbacks & Pingbacks

 1. Arie Baisch napsal:

  Arie Baisch

  […]although web sites we backlink to beneath are considerably not related to ours, we feel they may be essentially worth a go by means of, so possess a look[…]

 2. professional paper writing service https://essaybuypaper.com/

 3. do my paper napsal:

  paying someone to write a paper https://buyessaypaperz.com/

 4. gay interracial dating sarasota https://gayedating.com/

 5. mature gay men dating cookeville tennessee https://gay-singles-dating.com/

 6. 1phillip napsal:

  2stakeholders

 7. gay chat nebraska

  Prohlášení/ Statement – KAR limousine service | privátní přeprava osob, luxusní vozy audi s řidičem, svatby, konference, tuzemská i zahraniční doprava – Karel Řikovský

 8. 10 gay dating disasters

  Prohlášení/ Statement – KAR limousine service | privátní přeprava osob, luxusní vozy audi s řidičem, svatby, konference, tuzemská i zahraniční doprava – Karel Řikovský

Komentáře jsou uzavřeny.